Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliği
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2023

  Diş hekimliğinde en sık karşılaşılan problemler için çözüm önerileri

  İster 80 yaşında olun ister 8 yaşında olun ağız sağlığı önemlidir. Ama çoğumuz ihtiyacımız olduğu halde, yeteri kadar diş doktoruna gitmiyoruz, çünkü diş kliniklerinde olmanın birçok sorunu beraberinde getirdiğine inanıyoruz.

  Diş tedavisi yaptırmak ile ilgili problemler hakkında çözüm önerileri duymak faydalı olmaz mı? Aydınlar Sağlık Hizmetleri dental tedavi sırasında en çok karşılaşılan problemler için bazı yararlı önerilere dikkat çekiyor…

   

  Korku

  Eğer diş hekiminizden korkuyorsanız yalnız değilsiniz. Diş hekimliği tedavileri, sağlık konusunda en çok endişe yaratan konudur. Birçoğumuz yapılması gereken ihtiyaçlarımızı erteleriz ve ağrı ile yaşamaya devam ederiz. Gerçekte, sadece ilk adımı atmak sizi çözüme hayal ettiğinizden çok daha kolay ulaştıracaktır.

  Bazı yararlı öneriler:

  • Diş hekiminizden, sizin için yeterince uzun rahat ve bir zaman aralığı ayırmasını talep edin.
  • Kliniğin en sakin olduğu saatleri seçmeye çalışın.
  • Randevunuzdan 10-15 dakika önce klinikte olun ve ortama alışmak için kendinize zaman tanıyın.
  • Tedavinizin prosedürleri ve adımları için hekiminizden detaylı açıklamalar isteyin.
  • Bu konuşmaları, tedavi odasından farklı rahat bir ortamda yapın.
  • Tedavinin basit adımlarından birinin hemen ilk seansta yapılması, tüm süreç hakkında rahatlamanıza yardımcı olabilir.
  • Tedavi süresince hekiminizi sık sık görmeye çalışın ve tedavinizi hızlı bir şekilde bitirin.

  Farklı bir teknik olarak, bir anestezi uzmanı kontrolünde ‘sedasyon’ (derin rahatlama, etrafta olanlardan kaygı üretmeme hali) uygulamasından da yararlanabilirsiniz.

   

  Çok fazla zaman…

  ‘ Tek seans diş hekimliği ’ , CAD/CAM ( CEREC ) teknolojilerini kullanarak sadece bir seansta birçok dental uygulamanın yapılabilmesi anlamına gelir. CEREC ile aynı tedavi için birden çok randevu gereksinimi ortadan kalkar. Bunun yerine gerekli restorasyonlar aynı gün içerisinde yaratılıp , simante edilebilir. Tedavinin gün içerisinde bitirilmesi aynı zamanda çoğu hasta için kabus anlamına gelen enjeksiyonların da azalması demektir. CEREC uygulamaları özel tarayıcılarla elde edilmiş dijital ölçülere dayanır. Eski moda ölçü kaşıkları ve kötü tatlı ölçü malzemelerinin kullanımına gerek kalmaz. Tek seans CEREC diş hekimliği sayesinde en uygunsuz zamanlarda ağzınızdan düşen geçicilerle uğraşma zorunluluğu ortadan kalkar ve yine geçicilere bağlı diş hassasiyetleri de azaltılmış olur.

   

  Estetik mi yaptırmalıyım , olduğu gibi mi kalmalı ?

  Eğer sağlıklı diş dokusunun yok edilmesi gibi bir endişeniz varsa: Modern diş hekimliği gülümsemenizin etkisini arttırmak için bonding, beyazlatma ve dişten hiç madde kaldırmadan yapılan lamina restorasyonları gibi koruyucu teknikler içeriyor.
  Aynı zamanda kaybettiğiniz dişler varsa, yerine -yapay diş kökleri anlamına gelen- implantlar yaptırabilir ve dişlerinizi tıpkı orijinali gibi tekrar kazanabilirsiniz.

  Estetik olarak güzel görünen aynı zamanda dayanıklı ve güçlü dişlere sahip olmak çok kolay.

   

  Maliyet

  Çekici bir gülümseme ile daha iyi sosyal ilişkiler kurabilir ve daha başarılı bir kariyer elde edebilirsiniz.

  Bu yüzden biz hem mümkün olduğunca sağlıklı olmak isteyen hem de uzun dönemde kendilerince en iyi görünmek isteyen kişileri hedef alıyoruz.

  Daha sağlıklı ve güzel bir gülümsemenin en önemli konusu ‘maliyet’.

  Teknolojideki gelişmeler sayesinde yüksek-kalite diş tedavilerine ulaşmak düşündüğünüzden çok daha kolay.

  Aynı zamanda, her geçen gün daha çok sigorta şirketi, özellikle kurumsal firmalar için, diş teminatı içeren sağlık planları ortaya koyuyor.

  Anlaşmalı olduğumuz kurumları görmek için bağlantıya tıklayın.

  Öte yandan en iyi tedavilerden yarı-fiyatına yararlanabileceğiniz dental sağlık turizmi fırsatlarını değerlendirin.

   

  Rahat, Sağlam ve Doğal

  Dişlerinizi kaybettiğinizde, bir diş doktoru size eksik dişlerinizi yeniden kazandırabilir. Ama önemli soru ‘ne kadar rahat’ edeceksiniz? Sonuçta dahi bir diş doktorunuz da olsa yapılan şey yapay bir uygulama olacak.

  İmplantlar ağzınızdaki konfor için mucizevi çözümler olabilir. Eksik dişlerinizi komşu dişlere dokunmadan yeniden kazanabilir ve kendi dişiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca implantlar hareketli protezlere için kurtarıcıdır. Hareketli protezler yemek yerken, konuşurken hatta gülerken bile ağzınızdan çıkabilir. hastalar her istediklerini ısıramaz ve yeterince çiğneyemez.

  Hareketli tam protezlerin implantlarla desteklendiği zaman en sert yiyecekleri bile yemeniz mümkün. Aynı zamanda implantlar ile hareketli protezlerden tamamen kurtulabilirsiniz. Günümüzde implantlar ile sabit protezlere sahip olabilirsiniz.

   

  Gerçekten gerekli mi?

  Komputerize tomografilerin heyecan verici gelişimi, baş-boyun bölgesinin 3-D görüntülenmesini sağladı. Böylece doğru teşhis, daha etkili iş akışı ve daha iyi tedavi planlaması mümkün oldu. CBCT (Cone Beam Volumetrik Tomografi) dataları ile incelenen alanda derinleşmek ve klasik 2-D tekniklerde gizlenen görüntüleri yakalamak mümkün. Daha iyi ve doğru teşhis, özellikle cerrahide daha iyi tedavi anlamına gelir.

  Komputerize 3-D tomografi kullanımının özel faydalarından bazıları, implantlar için kemik kalitesinin ölçümü, kistlerin saptanması, kemiğe kadar yayılmış ciddi iltihapların hatta ağız kanserlerinin teşhis edilebilmesi olarak sayılabilir.