Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliği
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2022

  Dişçi koltuğundan nefret ediyorum!

  Biz diş hekimleri, hastalarımızın bir kısmının diş tedavileri için bizlere gelmekten ne kadar korktuğunun farkındayız. İğne korkusu, diş hekiminin kullandığı aletlerin çıkardığı seslerin verdiği rahatsızlık, erken yaşlarda yaşanmış olumsuz tecrübeler, çevreden duyulan olumsuzluklar ya da diş hekimine daha önce gidilmemiş olması, bu korkuyu arttırabilen etkenlerdendir.

   

  Çok Korkan Hastalar İçin Sedasyon

  Bizim için çok basit bir dolgu ya da diş taşı temizliğinin bile, hastalarımızın gözünde ne kadar büyüyebileceğini biliyoruz. Bu korkuları azaltmak için faydalandığımız anestezi tekniklerinden biri de sedasyondur.

  Sedasyon, anestezi uzmanı kontrolünde, uygun ilaçlar kullanılarak, derinliği kontrollü olarak ayarlanabilen uyku hali sağlanması işlemidir. Bu işlem sırasında tüm refleksleriniz korunur.

  Diş tedavileri sırasında bulantı ya da kusma problemleri yaşayan, hiç bir şekilde diş hekimi koltuğuna oturamayan, aynı anda birçok diş tedavisinin yapılması gereken, ya da sistemik rahatsızlığı olan ve anestezi uzmanı eşliğinde diş tedavisi yapılması gereken durumlarda uygulanır. Bu prosedür sonrası, bir kaç saatlik takipten sonra hasta aynı gün taburcu edilir.

   

  Tedavi Sırasında Midem Çok Bulanıyor, Kusacak Gibi Oluyorum

  Sedasyon sırasında kullanılan ilaç ya da ilaçların, bulantı refleksini de minimuma indirdiği bilinmektedir. Dolayısıyla, diş tedavileri sırasında bulantı refleksinden de endişe etmenize gerek yoktur.

   

  Retrograd Amnezi Nedir?

  Sedasyon sırasında damar yolundan ilaç vererek hasta rahatlatılır, bununla birlikte lokal olarak da dişlere anestezi yapılır. Verilen ilaçların yaptığı kısa süreli etki sayesinde, hastalar tedavi sırasında yapılan işlemlerin birçoğunu hatırlamaz.

   

  Beni Tamamen Uyutsanız Olmaz Mı?

  Genel anestezi de, sedasyonun yeterli olmayacağı, tek seansta sedasyonla yapılamayacak kadar çok tedavi planlanan hastalarda, çok küçük çocuklarda, kooperasyonun lokal anestezi ya da sedasyonla sağlanamayacağı durumlarda uygulanır. Tedaviler sırasında hangi anestezi tekniğinin uygulanacağına, diş hekimi, anestezi uzmanı ve hasta birlikte karar verir.