Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliği
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2024

  Sigara ve ağız sağlığı

  Sigaranın neden olduğu problemler; ağız kokusu, dişlerde renklenme, tartar oluşumunun hızlanması, dişeti hastalıklarının ve çene kemiğinin erimesinde artış ve buna bağlı olarak diş kaybı, implant uygulamasındaki başarısızlıklar, diş çekimi ve benzeri cerrahi işlemler sonrasında yara iyileşmesinin gecikmesi, ağız, dil, dudak ve gırtlak kanserlerinin gelişim riskinin artışıdır.

  Sigarayı Bıraktıktan Sonra Diş Etleri Düzelir Mi?

  Sigarayı bıraktıktan sonra diş etlerinde iyileşme süreci başlar. Diş etlerinin kendi başına tamamen iyileşip iyileşemeyeceği ne kadar hasarlı olduklarına göre değişiklik gösterir. Bu yüzden sigarayı bıraktıktan sonra diş hekiminizi düzenli olarak ziyaret etmelisiniz..


  Sigara Ağız Kurutur Mu?

  Tütün ürünlerinde bulunan zararlı maddeler tükürük bezlerinin düzgün çalışmasını engelleyerek ağız kuruluğuna yol açabilir. Bu durum, sadece oluşturduğu kuruluk hissiyatının kötü hissettirdiği için değil aynı zamanda bakterilerin daha rahat üreyebileceği bir ortam oluşturduğu için en kısa sürede düzeltilmelidir. Eğer önüne geçilmezse zaman içerisinde mevcut dental problemlerin ilerlemesine ve yeni problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.


  Sigara Ağız İçi Yara Yapar Mı?

  Sigara içerisinde bulunan toksik bileşenler yüzünden ağız içi dokulara zarar vererek yırtılmalara lezyonlara ve ağız ülseri gibi hastalıklara yol açabilir. Ayrıca, sigara tüketimi vücudumuzun kendini iyileştirme kabiliyetini yavaşlattığından ağız içi yaraların da iyileşme süresini uzatır ve enfeksiyon riskini arttırır.