Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
✓ Valid number ✕ Invalid number
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  All On Six İmplant Tekniği 

  Kayıp dişler nedeniyle zorluk çeken kişiler genel olarak dental implant tedavilerinde çözüm ararlar. Dental implantlar doğal görünümlerin yanı sıra sağlam olması ve daha birçok avantajı nedeniyle sıkça tercih edilen bir tedavi yöntemidir. All On Six yöntemi ise tam dişsiz kişilerin çenelerine yerleştirilen 6 adet implantı ve bunların aynı gün diş protezine sabitlenmesini sağlayan bir tekniktir.

  All On Six İmplant Tekniği Nedir?

  All On Six yöntemi, tam dişsiz hastaların çenesine yerleştirilen 6 adet implant ve üzerine uygulanan hızlı ve etkili bir sabit protez tedavisidir.

  Nasıl Uygulanır?

  All On Six tekniğinin uygulanış şekli klasik implant tedavilerine benzerdir. Yapılan klinik ve radyolojik muayenelerle birlikte kişiden detaylı bir anamnez alınır. Tedaviye uygun bir plan çıkarıldıktan sonra lokal anestezi ya da tercihinize göre sedasyonla tedaviye başlanır.

  Daha sonra kemik düzenlemeleri yapılır ve implantlar uygun pozisyonlarda yerleştirilir. Öncesinde hazırlanan geçici protez uyumlanır ve implantlar üzerine vidalanır. İmplantlar yaplıp geçici dişler takıldıktan ortalama 3 ay sonra daimi sabit protezler yapılır.

  All On Six Tedavisinin Avantajları

  • Blok kemik transferi gibi ileri cerrahi uygulamalara gerek duyulmaz
  • Aynı gün, tek bir cerrahi işlem ile sabit diş protezi yapılabilir
  • Kişiye özel planlama ile gülüş estetiği sağlanır
  • Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır
  • Hareketli diş protezi kullanmayanlar için uygundur
  • Güvenilir, hızlı ve düşük maliyetli bir tedavi yöntemidir

  Randevu

  All On Six tedavisi için aşağıdaki numarayı kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.