Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Lingual Tedavi

  Lingual Ortodonti Nedir? Lingual braketler, dişlerin dil tarafına bakan iç yüzeylerine yerleştirilen braketlerdir. Dışardan bakıldığında gözükmedikleri için diş düzeltmede kullanılan en estetik tedavi seçeneklerinden biridir. Lingual braketler özellikle dişlerinin düzelmesini isteyen ama klasik metal braketlerin görüntüsünden hoşlanmayan yetişkinler için ideal bir tedavi yöntemi olarak bilinir. Geleneksel braketlerden farklı olarak kişiye özel olarak üretilen lingual braketler, dişlerin arka yüzeyine tam uyumlu olacak şekilde her hastanın ağzına özel olarak üretilmesi hasta konforunu arttırır ve konuşmanın etkilenmemesini sağlar. Tamamen özelleştirilmiş bu diş telleri estetik gülüşler elde etmek için optimum kuvvetlerin uygulanmasına da imkan verir. Lingual Braketlerin Avantajları
  • Dişlerin arka yüzeyinde oldukları için dışardan görünmezler
  • Dijital ortamda hastaya özel üretildikleri için sonuçlar tedavi başında öngörülebilir
  • En iyi sonuçları elde etmek için tamamen kişiye özel olarak üretilirler
  • Rahatsızlık hissi ve konuşmayı etkileme sorunları minimum düzeydedir
  • Sağlıklı bir diş eti ve kemik yapısına sahip olan herkes kullanabilir
  Randevu Lingual braketler ile estetik görünümden taviz vermeden tedavi olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.