Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Hakkımızda

  Aydınlar Dental olarak 30 yıllık tecrübemiz, yüksek düzeyde teknolojimiz ve hastalarımızla kurduğumuz dostane ilişkilerimiz ile gurur duyuyoruz. Güncel dental uzmanlık alanları olan Maxilo Facial Cerrahi, Oral Cerrahi, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, İmplantoloji, Protez, Estetik Diş Hekimliği konusunda sedasyon ve genel anestezi olanaklarıyla hastalarımızın bütün dental ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Dijital diş hekimliği teknolojimiz sayesinde diş ve çene yapısını 3 boyutlu olarak detaylı değerlendiriyor ve doğru tedavinizi planlıyoruz. Robotik diş hekimliği sistemlerimiz ile planladığımız tedavinizi çok kısa sürede, hatasız bir şekilde uyguluyoruz.

  Biz çok şanlıyız ki birbiriyle uyumlu, yeniliklere açık, çalışmayı ve üretmeyi seven ve hastalarımıza sevgiyle yaklaşan bir ekibe sahibiz. Sürekli kendimizi, teknolojimizi ve hizmetimizi geliştirmek için çaba gösteren bir ekibiz. Tüm tedavilerde hastalarımıza mükemmel bir deneyim yaşatmak çalışma prensibimizi belirler. Tutkumuz devamlı araştırmak, öğrenmek ve son teknolojiyi hastalarımıza sunmaktır.

  Söz veriyoruz ki iyi eğitimli ve güler yüzlü ekibimiz ile Aydınlar Dental Grup’taki beraberliğimizi, hak ettiğiniz memnuniyeti odağımıza koyarak en mutlu biçimde sonuçlandırmaya çalışacağız.