Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Porselen / Cerec Inley / Onley

  Porselen İnley – Onley Restorasyonlar  Nedir? Porselen inley ve onley restorasyonlar, çürük veya travma nedeniyle oluşan diş dokusu kayıplarında kayıp diş dokusunun yerine konması için tercih edilen restorasyon çeşitleridir. Porselen inleyler, sadece çiğneme yüzeylerindeki doku kayıplarında kullanılırken onleyler birden fazla yüzeyin kaybolduğu vakalarda kullanılır. Nasıl Uygulanır? İnley – Onley restorasyonlarında dişin çürük kısımları temizlendikten sonra sağlam diş dokusu korunur. Hazırlanan dişin optik kamera ile dijital ölçüsü alınır. Bilgisayar destekli tasarım sonrası porselen inley ve onleyler dişlerin sadece eksik kısımlarını tamamlayacak şekilde üretilir. Daha sonra porselen inley ve onleyler dişlere özel yapıştırma sistemleri ile yapıştırılır. Porselen İnley ve Onleylerin Avantajları
  • Gereksiz diş kesimi yapılmadığı için sağlıklı diş dokusu maksimum düzeyde korunur
  • Kompozit dolgulara göre estetik ve çiğneme kuvvetlerine karşı dayanıklıdır
  • Porselen cilalı bir yüzey olduğu için gıda artıkları yapışmaz ve dişlerde zamanla oluşabilecek sigara ve boyayıcılara bağlı renklenmeler olmaz
  • Kenar sızıntısı ve yeni çürük oluşma riski oldukça düşüktür
  • Biyolojik olarak uyumludurlar ve alerjik reaksiyon göstermezler
  Randevu Porselen İnley – Onley restorasyonlar için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.