Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  İmplant Üstü Protezler

  İmplant Üstü Protez Nedir?

  İmplant üstü protezler, implant üzerine yerleştirilen sabit ya da hareketli protezlerdir. İmplantın üzerine yapılacak olan protezler gerçek dişin yerini alarak doğal dişe benzer estetik özellik sergiler ve hastanın kaybetmiş olduğu çiğneme etkinliğini geri kazandırır.

  İmplant Üstü Protez Çeşitleri Nelerdir?

  İmplantların üzerine yapılacak olan protezin dizaynı yerleştirilen implant adedine, çekim sonrası oluşan sert ve yumuşak doku kaybına ve hastaların estetik gereksinimlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu bağlamda iki çeşit implant üstü protez uygulanmaktadır.

  İmplant Üstü Sabit Protezler

  Yerleştirilen implantların üzerine yapılan protezin implant üzerine yapıştırıldığı ya da vida yardımıyla sabitlendiği protez tipidir. Bu protez tipinin tedavisi bilgisayar destekli CAD – CAM sistemleri kullanılarak kaplamaların bilgisayarda dizayn edilmesiyle aynı seansta tamamlanabilir.

  İmplant Üstü Hareketli Protezler

  Yerleştirilen implantların üzerine hastaların takıp çıkarabileceği şekilde hareketli protezlerin dizayn edildiği protez tipidir. Çoğunlukla aşırı kemik erimesi nedeniyle implant sayısının minimalde tutulduğu durumlarda bu tip protezler kullanılmaktadır.

  İmplant Üstü Protezler Hangi Durumlarda Uygulanır?

  • Tam dişsiz kişilerde
  • Kısmi diş eksiklikleri olanlarda
  • Fiziksel ve kimyasal olarak aşınmış dişlerde
  • Üst yapı gerektiren implantlarda

  İmplant Üstü Protezlerin Avantajları

  • Geleneksel protez kullanan hastalarda kemik yapısı gittikçe erimeye devam eder. İmplant üstü protezlerde böyle bir durum söz konusu değildir.
  • İmplant üstü protezler klasik protezler gibi çiğneme esnasında hareket etmezler
  • İmplant üstü protez kullanan hastaların konuşmaları ve telaffuzları klasik protez kullananlara göre daha nettir.
  • Protez yapıştırıcısı kullanılmasına gerek kalmaz

  Randevu

  İmplant Üstü Protez tedavisi için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alabilirsiniz. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.