Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Zirkonyum Kuron

  Zirkonyum Kuron Nedir?

  Zirkonyum, porselen kuron ve köprülerde metal altyapı yerine kullanılan, beyaz renkli ve dayanıklı bir alaşımdır.

  Hem ön dişlerde tercih edilebilecek kadar doğal olması hem de arka dişlerde kullanılabilecek kadar sağlam olmaları dolayısıyla estetik diş hekimliğinde sıklıkla uygulanan yöntemlerden biridir.

  Zirkonyum Kuron Ne Zaman Uygulanır?

  Zirkonyum kuron, uyumsuz eski kuronların yenilenmesinde, aşırı madde kaybı olan, eski dolgulu veya ileri derecede renkleşmiş dişlerin tedavisinde, çapraşık, aralıklı dişlerin konumunu, şeklini düzenlemede ve implant üstü protezlerde ayrıca gülüş tasarımında tercih edilen estetik bir restorasyondur.

  Zirkonyum kuron tedavisinde, diş bir miktar küçültüldükten sonra ağız içi kamera ile üzerine kuron yapılacak dişin veya implantın dijital ölçüsü alınır. Dişe uygun kuron özel bir yazılımla tasarlanarak üretilir ve hazırlanan kuron ya da köprü protezi diş üzerine yapıştırılır

  Zirkonyum Kuronun Avantajları

  Doku dostu olan Zirkonyum, metal alerjisine karşı özellikle tercih edilen bir materyaldir. Işık geçirgenliği sayesinde doğal bir görünüme sahip olan zirkonyum, dişlerin daha estetik olmasını sağlar.  Zirkonyum kronların diş eti uyumunun daha iyi olmasıyla klasik metal yapılı porselenlerde sıkça oluşan morluklar görülmez.

  Randevu

  Zirkonyum dişlerle göz kamaştırıcı bir gülüşe sahip olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alabilirsiniz. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.

  Zirkonyum Kuron ile ilgili sıkça sorulan sorular

  Aşırı madde kaybı olan, eski dolgulu veya ileri derecede renkleşmiş dişlerin tedavisinde, çapraşık, aralıklı dişlerin konumunu, şeklini düzenlemede ve implant üstü protezde zirkonyum kuron tedavisi uygulanabilir
  Hayır. Zirkonyum kaplama dişlerin bakımı normal dişlerin bakımı ile aynıdır.
  Kişinin diş eti sağlığına ve kaplama yaptırmak istediği bölgelere göre değişmekle birlikte tedavi süresi ortalama 1 haftadır.