Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  İmplant Tedavisi

  Dental İmplant (İmplant Tedavisi) Nedir?

  Dental İmplant doku dostu saf titanyumdan üretilen yapay diş köküdür.

  Dental İmplantlar, dişlere zarar verilmeden kayıp dişlerin tamamlanması için uygulanan en doğru tedavi yöntemidir. Dental İmplantlar, sindirim sisteminin ilk basamağı olan çiğneme fonksiyonuna kendi dişlerimiz kadar katkıda bulunur.

  İmplant Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  İmplant tedavisinin ilk aşaması doğru planlamadır. Kliniklerimizde yapılan implant planlamalarında kemik yapısını detaylı olarak gösteren, yüksek teknolojiye sahip 3D görüntüleme sistemleri kullanılır.

  Planlama sonrasında implant uzman çene cerrahı tarafından kemiğe uygulanır. Implantın çene kemiği ile kaynaşması için alt çenede yaklaşık 2, üst çenede 3 aylık bir süre gerekir.

  İyileşme süresi tamamlandığında implant ile planlanan protez arasındaki bağlantıyı sağlayan abutment parçası yerleştirilir ve abutment parçasına uyumlu kuron, köprü veya hareketli protez uygulanır.

  İmplant Tedavisinin Avantajları

  • İmplantlarda titanyum gibi sağlam, insan vücuduna uyumlu ve doğal malzemeler kullanılır.
  • İmplantlar çenedeki kemik kaybını  önler ve doğal  yapısını korur.
  • Tek diş eksikliklerinde, komşu sağlam dişlere dokunulmadan eksik diş tamamlanır
  • Tam dişsizlik durumlarında kullanımı zor olan hareketli protezleri sabitlemek mümkündür.
  • İmplantlar doğal dişlerinizle birlikte kusursuz bir uyum içinde görünür. Yüz simetrisi ve doğal gülüş yeniden kazandırılır.
  • Ağız bakımı iyi yapıldığı ve düzenli kontrollere gidildiği taktirde ömür boyu kullanılır.

  Randevu

  Profesyonel ekipmanlarla implant tedavisi olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.

  İmplant Tedavisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • İmplant Tedavisi ne kadar sürede tamamlanır?

  Alt çenede 2 ay, üst çenede ise ortalama 3 ay gibi bir süre implantların kemikle kaynaşması beklenir.

  • Tedavi sonrası ağrı ve şişlik görülür mü?

  Yanaklarda hafif şişlik ve morarmalar görülebilir ancak tedaviden sonra yapılan soğuk tampon uygulaması bu etkiler 24 saat içinde azaltır. Şiddetli ağrılar görülmese de ilk gün oluşabilecek ağrılar ilaçla kontrol altına alınır.

  •  İmplant diş etlerine zarar verir mi?

  Hayır. Titanyumdan üretilen dental implantlar insan vücudu ile son derece uyumludur. Herhangi bir alerji riski taşımaz.