Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Genel Anestezi ve Sedasyon

  Genel Anestezi ve Sedasyon

  Genel Anestezi

  Bilincin ve ağrı duygusunun ortadan kalktığı uyku hali olarak nitelendirilebilen genel anestezi, çoğunlukla lokal anestezinin yeterli olmadığı durumlarda tercih edilen bir uygulamadır.

  Genel Anestezinin Gerektiği Durumlar

  • Kontrolü sağlanamayan çocuk hastalar
  • Şiddetli anksiyete duyan hastalar
  • Lokal anestezi ile tek seansta yapılması mümkün olmayan girişimlerin kısa sürede ve tek seansta yapılmasını isteyen hastalar
  • Lokal anestezinin yeterli olmadığı geniş kapsamlı cerrahi girişimlerdir

  Genel anestezi ve sedasyon uygulamalarında, diş hekimleri tarafından yapılacak olan tedavinin planlanırken hasta, anestezi uzmanları tarafından değerlendirilir. Detaylı sağlık durumu ve hastanın devamlı kullandığı ilaçlar sorgulanarak gerekli görülen tedavi belirlenir

  Sedasyon

  Sedasyon sedatif ilaçlar vasıtasıyla sakinleşmeyi ve rahatlamayı sağlayan bir işlemdir. Sedasyon altında ses, koku ve ağız içine uygulanan iğnelerin farkına varmazsınız. Tedavi süreniz uzun olsa bile çok kısa zamanda yapılmış gibi algılarsınız.

  Sedasyon korkuyu ve anksiyeteyi ortadan kaldırarak hastanın daha konforlu bir tedavi almasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra ağrı kontrolünü de sağlar. Sedasyon, diş kliniklerinde uygulanabildiği için genel anesteziye karşı etkili, öngörülebilir ve güvenilebilir bir alternatif sunar.

  Sedasyonun diğer bir avantajı ise hareket kontrolünün ortadan kalktığı parkinson ve serebral palsi hastalarında gevşeme sağlamasıdır. Gevşeme sonrası hastanın istemsiz hareketlerinin diş tedavisini engellemesi ortadan kalkar. Ayrıca hipertansiyon ve diyabet gibi bazı sistemik hastalıklar duygusal stres altında kontrolden çıkarak şiddetlenebilir. Bu hastalıkların yanı sıra panik ataklarda da sedasyon oldukça faydalıdır.

  Aydınlar Dental kliniklerinde uygun ekipmanlarla diş hekimi ya da diş tedavisinden dolayı duyduğunuz kaygı ve korkunun üstesinden gelebilirsiniz. Bütün diş tedavileriniz kolaylıkla uygulanır, estetik ve sağlıklı bir gülümseme elde edersiniz.