Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Gülüş Tasarımı

  Güzel bir gülüşe sahip olmak kendinize olan güveniniz, sosyal ve profesyonel yaşantınız üzerinde büyük bir etki yaratabilir. Göz kamaştırıcı bir gülüşe sahip olmak içinse dişlerinizin açıları ve pozisyonları yüz ile uyumlu olmalıdır. Aydınlar Dental’in sunduğu gülüş tasarımı tedavisi ile kusursuz bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

  Gülüş Tasarımı Nedir?

  Gülüş tasarımı, gülme esnasında görünen diş ve diş etlerinin renk, şekil ve konumlarının düzenlenmesi, kusursuz bir gülüş için yüz ile orantılı hale getirilmesi işlemidir.

  Gülüş Tasarımı Nasıl Uygulanır?

  Gülüş tasarımı tedavisinde ilk önce yaş, yüz hatları, yüz şekli, dudaklar ve ten rengi göz önünde bulundurularak yüze uygun olan diş formu ve diş rengi belirlenir.

  Kişinin isteği ve diş hekiminin değerlendirmesi ile tedavi planı yapılır. İdeal gülüş, bilgisayar destekli diş hekimliği uygulamaları ve fotoğraflamala teknikleri kullanılarak dijital ortamda üç boyutlu olarak tasarlanır. 

  Gülüş tasarımı tedavisinde,  

  – Dişlerin rengini açmak için diş beyazlatma

  – Dişlerin şeklini değiştirmek ve kayıp diş dokusunu yerine koymak için porselen lamina, zirkonyum kuron gibi estetik restorasyonlar,

  – Dişlerin konumunu düzenlemek için ortodontik tedavi,

  – Eksik dişlerin tamamlanması için implant tedavisi,

  – Diş etlerinin şekillendirilmesi için ise lazerle diş eti seviyelendirme tedavisi uygulanır.

  Randevu

  Gülüş tasarımı tedavisi ile mükemmel bir gülüşe sahip olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.