Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Diş Beyazlatma (Bleaching)

  Diş Beyazlatma (Bleaching)

  Daha güzel ve göz kamaştırıcı bir gülümsemeyi siz de hak ediyorsunuz. Estetik diş hekimliğinin en popüler tedavilerinden biri olan diş beyazlatma işlemiyle hızlı ve kolay bir şekilde mükemmel görünen dişlere sahip olabilirsiniz.

  Diş Beyazlatma Nedir?

  Diş beyazlatma işlemi, çeşitli nedenlerden dolayı dişlerde oluşan lekeleri ve renklenmeyi gidermek için uygulanan etkili bir tedavi yöntemidir.

  Diş Beyazlatma Nasıl Uygulanır?

  Zaman içinde tüketilen boyar madde içeren gıdalar, sigara, çeşitli ilaçlar, travma, genetik ve sistemik hastalıklar gibi nedenlerden dolayı koyulaşan diş rengi, ofis ve ev tipi beyazlatma işlemi ile kısa sürede birkaç ton açılır.

  Ofis tipi diş beyazlatma yönteminde, öncelikle dişlerin rengi bir renk skalası yardımıyla belirlenir. Beyazlatıcı ajanın dil, yanak, dudak ve diş etlerine temas etmemesi için koruyucu önlemler alınır. Daha sonra beyazlatma ajanı, dişler üzerine uygulandıktan sonra lazer veya güçlendirilmiş ışık kaynağıyla aktifleştirilir.

  Tedavi sonunda ise diş rengi yeniden belirlenerek gerekli görülürse beyazlatma, ev tipi yöntem ile desteklenir.

  Ev tipi beyazlatma yönteminde kişinin diş yapısına uygun olarak kalıplar hazırlanır ve düşük yoğunlukta beyazlatma jeli kullanılır. Bu yöntem ofis tipi beyazlatma yönteminden daha uzun sürer.

  Randevu

  Göz kamaştırıcı bir gülüşe sahip olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.

  Diş Beyazlatma ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

  Aydınlar Dental’de profesyonel yöntemlerle uyguladığımız diş beyazlatma işlemi tek seansta tamamlanır.
  Hayır. Diş beyazlatma işlemi hekim kontrolü altında yapıldığı sürece zararlı değildir. Diş minesine zarar vermez.
  Beyazlatma etkisi, kişinin tükettiği gıdalara ve diş bakımına göre değişiklik göstermekte olup 6 ay ile 2 yıl arası sürer.
  Hayır. Diş hekiminin beyazlatma öncesi aldığı önlemler sayesinde hasta tedavi sırasında bir hassasiyet hissetmez.