Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Hareketli Apareyler

  Hareketli Apareyler Nedir?

  Hareketli apareyler, çocukların karışık dişlenme döneminde (süt ve daimi dişlerin ağızda olduğu) kullandıkları takıp çıkarılabilen aygıtlardır. Bu apareyler çocukların istedikleri zaman kolayca takıp çıkarabilecekleri şekilde üretilir.

  Hareketli Apareyler Hangi Durumlarda Uygulanır?

  • Çiğneme ve konuşma fonksiyon bozukluğu
  • Çapraşık, yanlış yerde konumlanmış dişler
  • Çapraz kapanışta olan dişlerin düzeltilmesi gibi limitli diş hareketleri,
  • Çene darlığı varsa diş arkının genişletilmesi,
  • Hatalı yutkunma, parmak emme, dil itimi

  gibi vakalarda hareketli apareyler tercih edilir.

  Erken dönemde kullanılan hareketli apareyler sayesinde ileride hatalı alışkanlıklar nedeniyle oluşabilecek iskeletsel problemlerin önüne geçilebilir ya da mevcut problemin şiddeti azaltılarak sonrasında yapılacak tel tedavisine hazırlık yapılmış olur.

  Hareketli Apareylerin Avantajları Nelerdir?

  • Çene ileri ve geriliğini hızlı bir şekilde ortadan kaldırır
  • Dayanıklı ve fonksiyoneldir
  • Basit ortodondtik problemleri hızla çözer
  • Takıp çıkarılabildikleri için temizliği kolaydır
  • Darbelere ve sert yiyeceklere karşı dayanıklıdır
  • Alerjik reaksiyona neden olmaz

  Randevu

  Ağız içi aparey tedavisi için Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.