Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  CAD / CAM (Cerec Sistemi)

  Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) ve Bilgisayar Destekli Üretim (CAM) anlamına gelen CAD / CAM sistemleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital diş hekimliğinin en önemli parçası haline gelmiştir. Bu sistemler hem hekimlere hem de hastalara büyük kolaylıklar sağlayarak tedavilerin daha hızlı ve etkili bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur.

  CAD/CAM sistemlerinin geleneksel yöntemlere kıyasla pek çok avantajı mevcuttur. Bu cihazlar, diş kaplamalarının 1-2 saat kadar kısa zaman diliminde, oldukça estetik materyaller kullanılarak yapımını mümkün kılar ve tedavilerin çok daha kısa sürede tamamlanmasına olanak tanır.

  CEREC Sistemleri

  CEREC; Dijital diş hekimliğinde kullanılan, kişiye özgü tam seramik restorasyonların, tek seans gibi kısa bir sürede tasarlanmasını ve bilgisayar programında hazırlanan restorasyonun, yüksek kaliteli materyallerden, özel bir kazıma cihazıyla üretilmesini sağlayan bir CAD/CAM sistemidir.

  CEREC Sistemlerinin Avantajları;

  • Uzun tedavi seansları gerektirmez. Yapılacak restorasyonun türüne ve sayısına göre yarım saatle 4-5 saat kadar kısa sürelerde diş tedavileri yapılabilir.
  • Restorasyon için alınan ölçü, ölçü kaşığıyla değil, bir kameranın ağız içi görüntülerini alma yöntemiyle yapıldığı için bu süre hastalar için konforlu geçer.
  • Geçici restorasyon kullanmak gerekmez. Hassasiyet ve rahatsızlık yaşanmaz.
  • Restorasyonlar, yüksek kalitede porselen bloklardan üretildiği için daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Tam seramik restorasyonlar doğal diş rengi ve formuna maksimum şekilde uyar.
  • Bilgisayarla alınan ölçü, mikron düzeyde hassasiyete sahip olup restorasyonların uyumu, geleneksel ölçü ile yapılan restorasyonlara göre çok daha iyidir.

  Tedavi Prosedürü;

  • Hekim çürük veya hasarlı bölgeyi temizleyerek, yapılacak restorasyona göre dişi şekillendirir.
  • Hazırlanan dişin 3 boyutlu görüntüsü CEREC kamerası ile alınır ve veri bilgisayar ortamına taşınır.
  • Hekim, porselen bloktan kazınacak restorasyonu, bilgisayar ortamında tasarlar.
  • Bilgisayar ortamında tasarlanan restorasyon, üç boyutlu kazıyıcıda, yüksek kalitede hazırlanmış tam seramik bloklardan kazınarak hazırlanır.
  • Hazırlanan porselen restorasyonların adaptasyonu ağız içinde prova edildikten sonra özel malzemelerle diş üzerine uygulanır.
  • Tüm diş tedavilerinde olduğu gibi, CEREC restorasyonlar da belli periyodlarla kontrol edilir.

  Randevu

  Dijital diş hekimliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.