Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  All on Four İmplant Tekniği

  All on Four İmplant Tekniği

   

  İmplant Tedavisi İle Bir Günde Sabit Dişler

  Alt ve üst çene kemiklerini detaylıca görüntüleyebilme imkanları, mevcut implantların gelişmiş yüzey özellikleri ve diş yapımıyla ilgili teknolojinin geldiği nokta itibari ile, hiç dişi olmayan ağızlara, implantlar yardımıyla aynı gün sabit diş tedavisi yapılmaktadır.

  4 Ya Da 6 İmplant Üzerine Aynı Gün Yapılan Sabit Protez ( ALL ON 4–6)

  Bu tedavi konsepti, hiç dişi olmayan hastalarda cerrahi operasyonla aynı günde, belirli açılarla yerleştirilen implantlar üzerine geçici sabit dişlerin yapılmasına olanak sağlar. Çenelerin arka bölgelerine yerleştirilen uzun ve açılı iki implantın kemikten aldığı yüksek destek sayesinde ameliyatın yapıldığı gün sabit protezler takılabilir. Aynı zamanda diş çekimlerinden sonra, kemikte de düzenlemeler yapıldığı için diş çekimleri ve implantlar aynı seansta yapılabilir. Bu konsept, 20 yılı aşkın bir süredir, tüm dünyada yüksek başarı oranları ile uygulanmaya devam etmektedir.

  Hangi Hasta Gruplarına Uygulanabilir?  

  İmplant tedavisinin uygulanabildiği tüm hastalarda bu konsept kullanılabilir.. Ağzın arka bölgelerinde, kemik erimeleri olan hastalarda da, ileri kemik ameliyatlarına ihtiyaç olmadan, bu teknik ile tüm ağız sabit dişler yapılabilir.

  Tedavi Planlaması Bilgisayarda Yapılır

  Yapılan klinik ve radyolojik muayenelerle birlikte, hekiminiz sizden detaylı bir anamnez alır. Tedaviye uygun plan çıkarıldıktan sonra, lokal anestezi, sedasyon ya da genel anestezi ile tedaviye başlanır. Dişler çekilir, kemik düzenlemeleri yapılır ve implantlarınız uygun pozisyonda yerleştirilir. Öncesinde hazırlanan geçici proteziniz uyumlanır ve implantların üzerine vidalanır. Bu tedaviler aynı gün içerisinde tamamlanır.

  Günün sonunda siz, sabit dişlerinizle klinikten çıkarken, personelimiz bir sonraki kontrol randevunuzu oluşturur. Bu kontrol randevusu 10 gün sonradır. Kurumumuzun yurtiçi ve yurtdışı herhangi bir şubesinde bu kontrolü yaptırabilirsiniz.

  Kontrol Randevuları Önemlidir

  İmplantlarınız yapılıp geçici dişleriniz takıldıktan 4 ay sonra, daimi sabit protezleriniz yapılabilir. 4 aydan sonra, istediğiniz zaman gelip daimi dişlerinizi yaptırabilirsiniz. Kullanılan implantlar, hem firma hem de Aydınlar Dental güvencesinde ömür boyu garantilidir.

  Bu Tedavi Çok Maliyetli midir? 

  Bu uygulama, tedavi süresini azaltarak size kazanç sağladığı gibi, azalan implant sayısından dolayı da, full ağız implant yapılmasına göre maliyeti düşüktür.

  Bu Dişlerin Bakımı Çok Zor mudur?

  Temizliği ve bakımı diş fırçası ve ağız duşları ile yapılır. Kontrol periyodu 6 ayda birdir. Bu kontrollerinizi Türkiye’deki kliniklerimizde yaptırabileceğiniz gibi, yolunuz düştüğünde Amsterdam kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Randevu

  Profesyonel ekipmanlarla implant tedavisi olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.