Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  All on Four İmplant Tekniği

  All on Four İmplant Nedir?

  All on Four tedavi konsepti, hiç dişi olmayan hastalarda cerrahi operasyonla aynı günde, belirli açılarla yerleştirilen implantlar üzerine geçici sabit dişlerin yapılmasına olanak sağlayan ve temel olarak uygulanış şekli klasik implant tedavilerine benzeyen sistemdir.

  All on Four İmplant Tedavisi İle Bir Günde Sabit Dişler

  Kayıp dişler nedeniyle zorluk çeken kişiler genel olarak dental implant tedavilerinde çözüm ararlar. Dental implantlar doğala en yakın restorasyonlara izin vermelerinin yanı sıra sağlam olmaları ve daha birçok avantajları nedeniyle sıkça tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Alt ve üst çene kemiklerini detaylıca görüntüleyebilme imkanları, mevcut implantların gelişmiş yüzey özellikleri ve diş yapımıyla ilgili teknolojinin geldiği nokta itibari ile, hiç dişi olmayan ağızlara, implantlar yardımıyla aynı gün sabit diş tedavisi yapılmaktadır. Bu konsept, 20 yılı aşkın bir süredir, tüm dünyada yüksek başarı oranları ile uygulanmaya devam etmektedir.

  All on Four İmplant Tedavisinin Özellikleri Nelerdir?

  Çenelerin ön bölgelerine uygun sayıda yerleştirilen düz implantlara ilave olarak arka bölgelerine yerleştirilen uzun ve açılı iki implantın kemikten aldığı yüksek destek sayesinde ameliyatın yapıldığı gün sabit protezler takılabilir. Aynı zamanda diş çekimlerinden sonra, kemikte de düzenlemeler yapıldığı için diş çekimleri ve implantlar aynı seansta yapılabilir.

  All on Four İmplant Tedavisinin Aşamaları Nelerdir?

  Yapılan klinik ve radyolojik muayenelerle birlikte, hekiminiz sizden detaylı bir anamnez alır. Tedavi planlaması bilgisayarda 3 boyutlu olarak yapılır ve tedaviye uygun plan çıkarılarak sizinle paylaşılır. Lokal anestezi, sedasyon ya da genel anestezi ile tedaviye uygulanabilmektedir. Tedavi uygulamasında öncelikli olarak ağızda mevcut dişler çekilir, kemik düzenlemeleri yapılır ve implantlarınız uygun pozisyonda yerleştirilir. İmplantların yerleştirilmesinden sonra ölçü alınarak geçici proteziniz hazırlanır, uyumlandırılır ve implantların üzerine vidalanır. Tedaviniz 48 saat içerisinde tamamlanır.

  Günün sonunda siz, sabit dişlerinizle klinikten çıkarken, personelimiz bir sonraki kontrol randevunuzu oluşturur. Bu kontrol randevusu 10 gün sonradır. Kurumumuzun yurtiçi ve yurtdışı herhangi bir şubesinde bu kontrolü yaptırabilirsiniz.

  Yerleştirilen implantların ortalama 3-4  ay süren iyileşme periyodu boyunca yumuşak beslenme ve çok iyi bir ağız hijyeni sağlanması istenir. İyileşme periyodu tamamlandıktan sonra ise ikinci bir başvuru ile daimi porselen/ zirkon restorasyonlarınız genellikle 10-15 iş günü içinde tamamlanır. Kullanılan implantlar, hem firma hem de Aydınlar Dental güvencesinde ömür boyu garantilidir.

  All on Six İmplant Tekniği Nedir, Nasıl Uygulanır?

  Çenelere yerleştirilecek implant sayısına mevcut kemik miktarı ve komşu sinir ve sinüs gibi anatomik yapılara göre karar verilir. İdeal olarak bir çeneye yerleştirilecek 12 veya 14 dişin mümkün olduğunca fazla sayıda implant ile desteklenmesi istenmektedir. Protetik restorasyonun altındaki ayak sayısı ne kadar fazla olursa çeneye yerleştirilecek dişlere o kadar yüksek mekanik destek sağlanır. Bu nedenle mevcut kemiğin ve komşu anatomik yapıların müsaade ettiği durumlarda bir çeneye 4 yerine 6 implant yerleştirilmesi tercih edilir.

  All on Four İmplant Tekniği Kimlere Uygulanabilir?  

  İmplant tedavisinin uygulanabildiği tüm hastalarda bu konsept kullanılabilir. Genel olarak kontrolsüz sistemik hastalıkları bulunan hastalar (diyabet/şeker, ileri derecede kemik erimeleri, kanser tedavisi gören hastalar ve bifosfonat kullanan hastalar) implant tedavisi için

  All on Four Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

  Ağzın arka bölgelerinde, kemik erimeleri olan hastalarda da, sert doku greftleme, sinüs lifting, kemik tozu veya blok kemik greftlerinin kullanımı gibi ileri kemik ameliyatlarına ihtiyaç olmadan, bu teknik ile tüm ağız sabit dişlerin yapılabilmesi çok sayıda avantajlardan biridir. Cerrahi işlemden sonraki 48 saat içinde geçici dişlerin vidalanabilmesi ve kişiye özel planlama ile gülüş estetiği sağlanabilmesi ile yüksek konforlu bir tedavidir. Protezlerin temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Öğürme refleksi olan, hareketli protez kullanamayan ve daha yüksek konfor bekleyen hastalarda mükemmel bir tedavi seçeneği sunar. Özetle güvenilir ve dişsizlik süresini en aza indirgeyerek hızlı şekilde yüksek konfor sunabilen bir tedavi yöntemidir.

  All on Six Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

  Temel olarak  All on Four tedavisinin sahip olduğu tüm avantajlara sahip olmakla birlikte, All on Six tedavisinde protezi taşıyan ayak sayısı daha fazla olduğu için mekanik olarak daha avantajlı bir sistemdir.

  Bu Dişlerin Bakımı Çok Zor mudur?

  Temizliği ve bakımı diş fırçası ve ağız duşları ile yapılır. Ağız hijyeninin etkili ve düzenli yapılması implant sağlığı için olmazsa olmazdır. Kontrol randevuları çok önemlidir ve kontrol periyodu 6 ayda birdir. Bu kontroller sırasında implant sağlığınız değerlendirilecek ve uzman hekimler tarafından protezinin temizliği profesyonel olarak yapılacaktır. Bu kontrollerinizi Türkiye’deki kliniklerimizde yaptırabileceğiniz gibi, yolunuz düştüğünde Amsterdam kliniğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

  All on Four Tedavisi Çok Maliyetli midir? 

  Bu uygulama, tedavi süresini azaltarak size kazanç sağladığı gibi, azalan implant sayısından dolayı da, full ağız implant yapılmasına göre maliyeti düşüktür.

  Randevu

  Profesyonel ekipmanlarla implant tedavisi olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.