Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Porselen / Cerec Laminalar

  Porselen kaplamalar hasar görmüş ve rengi değişmiş dişleri kusursuz bir gülümsemeye çevirmek için sıkça kullanılan bir tedavi yöntemidir. Kaplamalarda, size etkileyici bir gülümseme kazandırmak için özel olarak üretilmiş dayanıklı ve ışık geçirgenliği yüksek malzemeler kullanılır.

  Porselen Lamina Nedir?

  Porselen Laminalar dişlerin ön yüzeyine uygulanan 0.3 – 0.6 mm kalınlığındaki ince porselen tabakalardır.

  • Aralıklı, kırık veya çapraşık dişlerin düzeltilmesinde,
  • Rengi ve yapısı bozulan dolgulu dişlerin düzeltilmesinde,
  • Aşınmış dişlerde eksik diş dokusunun tamamlanmasında,
  • Diş formlarının değiştirilmesinde,
  • İleri derecede renkleşmiş dişlerde

  kullanılan en koruyucu ve en güncel tedavi şekli olan porselen laminalar, kişinin diş ölçüsü alındıktan sonra üretilir. Daha sonra bu kalıplar 1-2 seans içinde dişler üzerine yapıştırılır ve tedavi tamamlanır.

  Porselen Laminanın Avantajları

  Porselen Laminalar;

  • İnce tabakalar halinde üretildiği için yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir
  • Tedavi sonunda sağlıklı, doğal ve estetik bir görünüm elde edilir
  • Lekelenmeye dayanıklıdır. Çay, sigara, kahve gibi dış etkenlerden dolayı kolay kolay renk değiştirmez
  • Dayanıklı malzemelerden üretilirler
  • İnce bir tabaka olduğu için dişlerin küçültülmesine gerek kalmaz
  • Aşınmaya karşı oldukça dirençlidir

  Randevu

  Porselen Lamina tedavisi ile göz kamaştırıcı bir gülüşe sahip olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alabilirsiniz. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.

  Porselen Lamina ile ilgili sıkça sorulan sorular

  Aydınlar Dental’in uzman diş hekimi kadrosu ve profesyonel ekipmanlarıyla gerçekleştirilen porselen lamina tedavisi hastanın durumuna göre 1-2 seansta tamamlanır
  Porselen lamina kaplama dişlerin bakımı normal dişlerin bakımı ile aynıdır. Özel bir bakım gerektirmez.
  Hayır. Günümüzün yüksek teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen yapıştırma işlemi sonrası kaplamaların düşme ihtimali yoktur.