Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Empress Kuron

  Empress Kuron Nedir?

  Empress kuronlar ışığı geçirmeyen ve metal olmayan cam destekli porselen materyallerden oluşan kaplama çeşididir. Estetik diş hekimliğinin en önemli kaplama yöntemlerinden olan empress kuronlar ışığı yansıtabildiği için kişiye oldukça estetik bir görünüm sağlar.

  Empress Kuron Hangi Dişlere Uygulanabilir?

  Empress kaplamalar estetik amaçlı kullanıldığı için genellikle ön dişlerde tercih edilir. Işık geçirgenliği yüksek olduğu için bu dişlerde oldukça iyi sonuçlar veren empress kaplamalar gerekli görüldüğünde arka dişlere de yapılabilir. Ancak bu kaplamaların, sert ve kırılgan yapısı nedeniyle yüksek çiğneme kuvveti uygulanan arka azı dişlerde kullanılması tavsiye edilmez. Bu tür durumlarda zirkonyum kuron kullanılması daha uygun görülür.

  Empress Kuron Avantajları

  • Işık geçirgenliği yüksektir
  • Doğal ve estetik bir gülüş sağlar
  • Aşınmalara karşı dayanıklıdır
  • Metal alerjisi olanlar için oldukça idealdir
  • Tutuculuğu daha yüksektir ve diğer kaplamalara göre plak birikimi çok daha azdır

  Randevu

  Empress kuron kaplamalarla göz kamaştırıcı bir gülüşe sahip olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.