Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Şeffaf Plak (Clear Aligner)

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dişlerin düzeltilmesi için klasik braketlerle yapılan sabit tedaviye daha estetik bir alternatif olarak sunulan şeffaf plaklı tedaviler oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle istenildiğinde çıkarılabilmesi ve metal bir görünüme sahip olmamasından dolayı yetişkinler tarafından sıkça bu yöntemlere başvurulur.

  Şeffaf Plak (Clear Aligner) Nedir?

  Telsiz ortodonti olarak da bilinen clear aligner dişlerinize uygun şeffaf plaklar ile dişlerinizi düzeltmek için uygulanan etkili bir tedavi yöntemidir.

  Şeffaf Plakların Avantajları

  Şeffaf plakların dışardan belli olmaması ve estetik görüntüyü bozmaması bu tedavi yönteminin en önemli avantajı olarak sayılabilir. Dişe yapıştırılmış, klasik metal teller gibi rahatsız edici olmaması ve istenildiği zaman çıkarılıp takılabilmesi nedeniyle clear aligner çarpık dişleri olan hastalar tarafından oldukça cazip bir tedavi yöntemi olarak görülüyor.

  Tüm bunların yanı sıra bu plakların dişlerinize özel olarak üretilir ve diş hekiminizi klasik tel tedavilerine oranla çok daha az sıklıkla ziyaret edersiniz.

  Şeffaf Plak (Clear Aligner) Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Şeffaf plaklı ortodontik tedavi, öncelikle uzman hekiminizin dişlerinizi ve ağız kapanışınızı değerlendirip bu tedaviye uygun olup olmadığınızı teyit etmesiyle başlar.

  • Bu aşamadan sonra hastalardan özel materyallerle ölçü alınır ve laboratuvara gönderilir.
  • Ölçüler lazer tarayıcılar ile taranarak ağzın ve dişlerin 3 boyutlu dijital modeli hazırlanır.
  • Model üzerinde hekiminizin direktifleri doğrultusunda bir tedavi planlanır.
  • Plaklar bir seri halinde üretilir ve hekime teslim edilir.
  • Sonraki aşamada hekiminiz dişleriniz üzerinde gerekli gördüğü işlemleri yapar ve yaklaşık 6 haftada bir kontrol etmek üzere ilk plaklarınızı teslim eder.
  • Plaklar ortalama iki haftada bir sonraki aşamaya geçecek şekilde düzenlenir.

  Bu noktada hastaya düşen en önemli görev şeffaf plakların gün içinde 20 saatten az olmamak kaydı ile kullanmasıdır. Plakların istenildiğinde çıkarılabilmesi büyük bir avantajdır ancak disiplinli bir kullanım gerekliliği, aksi takdirde tedavinin başarısız olacağı da unutulmamalıdır.

  Randevu

  Clear aligner tedavisi için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz