Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  3 Boyutlu Diş Tomografisi

  3 boyutlu diş tomografisi, dişlerin iç yapısının ve çevresinin incelenmesini sağlayan radyolojik bir görüntüleme yöntemidir.

  Diş hekimliğinde kullanılan geleneksel röntgen yöntemleri üç boyutlu anatomik yapıların iki boyutlu görüntülenmesini sağlar. Ancak bu yöntemler, patolojik lezyonların cerrahi girişimler öncesi anatomik yapıların ve kemik dokunun kalınlıklarının değerlendirilmesi gibi durumlarda yetersiz kalabiliyor. 3 boyutlu bilgisayarlı tomografi tekniği ise iki boyutlu geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında daha yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ile tanı süresini kısaltarak daha doğru ve kesin teşhis sağlar.

  3 Boyutlu Diş Tomografisi Hangi Durumlarda Kullanılır?

  • Gömük dişlerin kemik içindeki pozisyonların belirlenmesinde
  • Geleneksel yöntemlerle teşhis edilemeyen köklere ait kırıklar ve kanal boylarının belirlenmesinde
  • Patolojik lezyonların boyut, lokasyon ve anatomik bölgelerle olan ilişkilerin belirlenmesinde
  • Damak yarığı ve bölge üzerindeki ciddi travmalarda

  3 boyutlu diş tomografisi kullanılır.

  Tüm bunların yanı sıra, dental tomografilerden elde edilen verilerin işlenmesiyle dijital sistemler tarafından elde edilen cerrahi rehberler, dental implant tedavilerinde işlem süresini kısaltarak hem hasta hem de hekim açısından büyük ölçüde işlem konforu sunar.

  Randevu

  Dijital diş hekimliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.