Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Diş Eti Pigmentasyonu Tedavisi

  Estetik bir gülüş için dişlerin şekli ve rengi kadar diş eti dokusunun şekli ve rengi de oldukça önemlidir.

  Diş Eti Pigmentasyonu Nedir?

  Diş etinin rengini, cildimize de rengini veren melanin pigmentinin miktarı belirler. Diş eti pigmentasyonu, melanin pigmentlerinin diş etinde fazla miktarda birikmesine bağlı olarak ortaya çıkan koyu renklenmelerdir. Bu durum herhangi bir sağlık sorununa neden olmasa da normalde uçuk pembe renkli olan diş etlerinde görülen siyah renklenmeler estetik açıdan sorun yaratır.

  Diş Eti Pigmentasyonu Nasıl Tedavi Edilir?

  Bu estetik sorunun düzeltilmesi için geliştirilen en son ve en etkili teknik lazer cihazlarıyla bu pigmentlerin ortadan kaldırılmasıdır. Bıçaklarla veya aşındırıcı döner aletlerle diş etinin üst tabakalarının soyulduğu geleneksel yöntemlere göre, lazer ile uygulanan tedaviler sırasında anestezi ihtiyacı daha az, işlem süresi daha kısadır. Lazer uygulamasının kanamaya sebep olmaması ve sterilizasyon özelliğinden dolayı enfeksiyon yaratmaması da bu tekniğin en önemli avantajları arasındadır.

  Randevu

  Lazerle diş eti pigmentasyonu tedavisi için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alın. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.