Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
✓ Valid number ✕ Invalid number
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018

  Diş Eti Çekilmesi

  Diş Eti Çekilmesi Nedir?

  Diş eti çekilmesi çeşitli nedenlere bağlı olarak diş etinin, kök ucuna doğru yer değiştirmesi sonucu kök yüzeyinin açığa çıkmasıdır. Bunun sonucunda özellikle soğuk, asitli yiyecek ve içecekler hassasiyete yol açar, estetik olmayan bir görüntü oluşur. Tek bir dişte görülebildiği gibi çok sayıda dişte de rastlanabilen bir durumdur.

  Diş Eti Çekilmesinin Nedenleri

  • Diş eti iltihabı
  • Sert fırça kullanma
  • Fırçalama sırasında fazla kuvvet uygulama
  • Yatay yönde fırçalama
  • Dişleri sıkma veya gıcırdatma
  • Kalem ve benzeri cisimlerle diş etini kurcalama
  • Yüksek veya anormal kas bağlantılar
  • Hatalı yapılmış dolgu veya kaplamalar

  Diş Eti Çekilmesi Nasıl Tedavi Edilir?

  Öncelikle çekilmeye yol açan neden ortadan kaldırılır. Kök yüzeyindeki açıklıklar cerrahi işlemlerle kapatılır. Bu amaçla kişinin kendi dokusu veya membranlar kullanılır.

  Randevu

  Diş eti çekilmesi tedavisi için aşağıdaki formu kullanarak Aydınlar Dental’in uzman diş hekimlerinden randevu alabilirsiniz. Merak ettiğiniz detayları sıkça sorulan sorular kısmında arayabilir ya da form aracılığıyla bize mesajınızı iletebilirsiniz.