Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
✓ Valid number ✕ Invalid number
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliğinde İleri Teknoloji
  29 Ocak

  Digital diş hekimliği çağı

  Günümüzde diş hekimliği teknolojisinin gelişmesiyle artık geleneksel yöntemler yerini yavaş yavaş dijital diş hekimliğine bırakmaktadır. Diş hekimliğinde bilgisayar destekli tasarım ve üretim (CAD/CAM) sistemlerin kullanılması hem hekimlere hem hastalara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. CAD/CAM sistemlerin rutinde kullanılan geleneksel yöntemlere kıyasla pek çok avantajı mevcuttur. Bu cihazlar, diş kaplamalarının 1-2 saat kadar kısa zaman diliminde, oldukça estetik materyaller kullanılarak yapımını mümkün kılmaktadır. Bu sistemlerin diğer bir avantajı da ölçü alma aşamasında hastalarda mide bulantısı yaratabilen ölçü maddeleri yerine özel ağız içi tarayıcılar yardımıyla hasta ağzından alınan dijital ölçülerin kullanılmasıdır. Elde edilen dijital ölçülerin üç boyutlu olarak bilgisayara aktarılmasının ardından üzerinde yapılacak olan restorasyonun tasarımı bilgisayarda tamamlanır ve tasarım kazıma cihazına aktarılır. Kazıma cihazında dakikalar içerisinde özel bloklardan elde edilen restorasyon, işleminin tamamlanmasının ardından ağızda yapıştırılmaya hazır hale getirilir. CAD/CAM sistemleri özellikle bulantı refleksi olan hastalarda çok büyük avantaj sağlar. Bulantı refleksi olan hastalar artık bu sistemler sayesinde gönül rahatlığı ile diş hekimine giderek tek seansta protezlerini yaptırabilmektedir. Diş hekimi fobisi olan kişilerde koltukta geçirilen sürenin kısalması ve tek seansta kaplamaların hazır hale getirilmesi hastaların korkularını yenmesi konusunda hastalara büyük fayda sağlamaktadır. Ayrıca bilgisayar destekli sistemler ile yapılan restorasyonların dişe olan uyumları çok daha yüksektir. Bu da uzun vadede yapılan restorasyonun ömrünü uzatmaktadır. Bilgisayar destekli sistemler yardımıyla sadece kaplamalar değil yaprak porselenler olarak bilinen laminalar da üretilmektedir. Ayrıca yapılmış eski dolgular yüzünden dişler arasına gıda sıkışması şikâyeti olan hastalarda bu sistemler kullanılarak tasarlanan inlay-onlay dediğimiz restorasyonlar sayesinde dişlerde ideal kontak noktaları bilgisayarda oluşturularak gıda sıkışması şikâyetlerine son verilmektedir.