Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliğinde İleri Teknoloji
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2022

  Diş Hekimi koltuğunda daha az oturmak artık mümkün

  80’li yılların başlarında dijital bilgisayar teknolojisinin gelişmesi, benzer uygulamaların diş hekimliğinde kullanılmasına da öncü olmuştur. CAD (Computer Aided Design; Bilgisayar Destekli Tasarım)- CAM (Computer Aided Manufacturing; Bilgisayar Destekli Üretim) sistemleri ile porselen dolgular, kronlar ve lamine veneerler daha kısa sürede ve daha az hata oranıyla elde edilir.

  Dişteki çürüğün temizlenmesi ya da sağlam diş dokusunun hazırlanmasının ardından dijital kamera ile alınan optik ölçü, 3 boyutlu model olarak bilgisayara aktarılır ve hekim ekrandaki modele uygun olarak dişin doğal formuna en yakın ve yandaki dişlerle optimum temaslar sağlayacak restorasyonu oluşturur. Farklı kompozisyonlardaki hazır seramik bloklar, üç farklı doğrultuda, elmas frezler tarafından aşındırılır. Ağız dışında, indirek olarak hazırlanan restorasyon bağlayıcı ajanlar ile dişlere yapıştırılır.

  Hem hekimin görüş açısının daraldığı, hem de hastanın uzun süre ağzını açık tutması gereken, ulaşılması güç arka bölgedeki dişlerde çalışma süresinin kısalması hastanın konforunu ve restorasyonun uyumunu arttırır.

  CAD-CAM sistemleri ile tekrarlayan diş hekimi seansları azalır, geleneksel ölçü alma işlemi ortadan kalkar.

  Büyük azı ve küçük azı dişlerinin çiğneyici yüzeyindeki oluklar ve çıkıntılar simetrik ya da mevcut dişin şekline uygun olarak hazırlanır böylece dişler fonksiyonel olarak en etkin forma kavuşur.