Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliğinde İleri Teknoloji
  29 Ocak 2020

  Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2024

  Dijital gülüş tasarımı

  Güzel bir gülüşün en önemli parçası dişlerdir. Fakat dişlerin açıları ve pozisyonları yüz ile uyumlu olmalıdır. Yüz ve dişler arasındaki uyum yüzün güzelliğini etkilemektedir. Gelişen teknoloji ile beraber bilgisayarda dişlerin olması gereken boyutları tasarlanmakta ve hastalara tedavi öncesi tedavi sonucunu görme şansı verilebilmektedir. Dijital gülüş tasarımı;

  • Tüm yüz ile uyumlu restorasyonlar tasarlanır,
  • Tedavinin her aşamasını detaylı bir şekilde planlar,
  • Tedavi öncesi görseller kullanılarak hasta tedavi bitimi hakkında bilgilendirir,
  • Hastaların motivasyon ve güvenini arttırır,
  • Tedavi süresini kısaltır,
  • Hastaların tedavi sürecini daha kolay anlamalarını sağlar.

  Dijital gülüş tasarımı temelde, yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraflar ve videolar ile hastanın dişler ve yüz oranlarının analiz edilmesi esasına dayanır. Dijital veriler yardımıyla yüz mimikleri analiz edilerek gülüş çizgisi, dişler, diş etleri ve dudaklar arasındaki uyum incelenir. Uygun gülüş, fotoğraflar üzerinde bir takım hesaplamalar yapılarak tasarlanır. Daha estetik sonuçlar elde edebilmek için gülüş tasarımı ve tedavi prosedürününuzman diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmesi önerilir.