Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Periodontal
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2024

  Dişetlerim çok görünüyor

  Optimal gülüş çizgisinde üst çenede en fazla 1-2 mm’lik diş eti görülmelidir. Diş etlerinin gülerken bu miktardan fazla görülmesi (diş eti gülümsemesi, gummy smile) estetik görünümün oldukça önem kazandığı günümüzde sıklıkla şikayet edilen bir durumdur. Diş eti gülümsemesinin nedenleri arasında üst çene diş etlerinin iltihaba, kullanılan bazı ilaçlara veya genetik sebeplerden ötürü aşırı büyümesi, üst çene kemiğinin diş yüzeyinde aşırı kemik büyümesi, diş dizilim bozukluları ve üst dudak kasının gülme esnasında dudağa normalden daha yukarı çekmesi gibi faktörler sayılabilir.

  Diş eti gülümsemesine neden olan faktörlere bağlı olarak çeşitli tedavi seçenekleri mevcuttur. Neden diş dizilim bozukluğu veya iskeletsel faktörlere bağlı ise ortodontik tedavi / ortognatik cerrahi tedaviler uygulanarak dişlerin ve çene kemiğinin uygun pozisyona getirilmesi sağlanır. Diş etlerinin aşırı büyümesi veya diş sürmesindeki varyasyonlarda ise diş eti düzenlemeleri yapılarak (pembe estetik) diş eti gülümsemesinin ortadan kalkması amaçlanır. Son zamanlarda üst dudağın düşürülmesi ile hasta gülümserken diş etlerinin kapatılması amacıyla botoks uygulamasında sağlanan etki geçici olup, belirli sürelerde tekrarlanmalıdır.