Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Periodontal
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2023

  İmplant hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları

  Alt ve üst çene kemiklerini detaylıca görüntüleyebilme imkanları, mevcut implantların gelişmiş yüzey özellikleri ve diş yapımıyla ilgili teknolojinin geldiği nokta itibari ile hiç dişi olmayan ağızlara, implantlar yardımı ile aynı gün sabit diş tedavisi yapılır. Bu tedavi konsepti, çenelerin arka bölgelerine yerleştirilen uzun ve açılı iki implantın, kemikten aldığı yüksek destek sayesinde, ameliyatın yapıldığı gün, hastalara geçici sabit dişler takılması olanağı sağlar. Diş çekimlerinden sonra, kemikte de bir miktar düzeltmeler yapıldığı için, diş çekimleri implantlarla aynı seansta yapılabilir. Bu konsept 20 yıldır, tüm dünyada yüksek başarı oranları ile uygulanmaya devam ediyor. Hangi Hasta Gruplarına Uygulanabilir? Kimlere Uygulanamaz? İmplant tedavisinin endike olduğu tüm hastalara uygulanabilir. Ağzın arka bölgelerinde, kemik erimeleri olan hastalara da, ayrıca ileri kemik ameliyatlarına ihtiyaç olmadan, tüm ağız, sabit dişler yapılabilir. Tedavi Aşamaları Nasıldır? Yapılan klinik ve radyolojik muayenelerle birlikte, hekiminiz sizden detaylıca anamnez alır. Tedaviye uygun plan çıkarıldıktan sonra, lokal anestezi ya da tercihinize göre sedasyonla, tedavinize başlanır. Dişler çekilir, kemik düzenlemeleri yapılır, implantlarınız uygun pozisyonda yerleştirilir, öncesinde hazırlanan geçici proteziniz uyumlanır ve implantlar üzerine vidalanır. Bu tedavinin tamamı aynı klinik içinde yapılır ve ortalama 3-4 saat sürer. Günün sonunda sabit dişlerinizle siz klinikten çıkarken, personelimiz bir sonraki kontrol randevunuzu oluşturur. Bu kontrol randevusu 10 gün sonradır, kurumumuzun yurt içi ya da yurt dışı herhangi bir şubesinde bu kontrolü yaptırabilirsiniz. Tekrar Ne Zaman Gelmem Gerekir? İmplantlarınız yapılıp geçici dişleriniz takıldıktan en erken 4 ay sonra daimi sabit protezleriniz yapılır. 4 aydan sonra, istediğiniz zaman gelip daimi dişlerinizi yaptırabilirsiniz. İmplantlar ve protezlerde Alman ya da İsviçre orijinli ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan implantlar, hem Aydınlar Sağlık hem de implant firması güvencesinde ömür boyu yenileme garantilidir. Bu Tedavi Çok Pahalı Olmalı. Bu uygulama, tedavi süresini azaltarak size kazanç sağladığı gibi, azalan implant sayısından dolayı da, full ağız implant yapılmasına göre maliyeti düşürür.