Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Periodontal
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2022

  Geniş boşluklarda implant

  Dental implantlar sadece boşlukların doldurulması için kullanılmaz. Küçük titanyum vidalar tıbbi mucizedir. Gülüşler birden yaşlı bir görünüme büründüğünde, birkaç diş eksik olduğunda veya eski protezler gittikçe daha fazla sorun çıkarmaya başladığında zamanı geriye döndürebilirsiniz ve dişleriniz yeniden genç görünümüne kavuşabilir. Tek diş implantları özellikle seçkin bir çözümdür. Yan yana ister bir ister daha fazla diş eksik olsun: Her diş ayrı ayrı restore edilir ve orijinal haline geri döndürülür. Eğer yan yana üç veya daha fazla diş eksik ise, implant destekli bir köprü seçeneği tercih edebilirsiniz.

  Bu seçenekte kronlar birbirine bağlıdır ve – dişsiz boşluğun uzunluğuna bağlı olarak – iki veya daha fazla implant destek üzerine stabil ve güvenilir biçimde uygulanır.


  Hassas biçimde planlandıktan sonra yeni diş kökleri genellikle çene içerisine aynı seansta yerleştirilir.


  iyileşme safhasında geçici bir protez boşlukları doldurulur. İyileşme sonrasında nihai kronlar veya köprü implantlar üzerine kalıcı biçimde sabitlenir.

   

  Tercih sizin: geleneksel bir köprü mü implantlar mı?

  İmplant çözümüne bir alternatif, geleneksel bir köprü olabilir. Ne var ki, köprüyü taşıyabilmesi için dişsiz boşluğun sağındaki ve solundaki sağlıklı dişler kullanılmalıdır. Bu dişler kesilip küçültülür ve köprünün bağlı olduğu kronları taşır. Eğer dişler mükemmel biçimde sağlıklı ise bu hoş olmayan bir durumdur. Kesim işlemi, bu dişlerin koruyucu mine tabakalarını kaybetmeleri ve daha fazla yüke maruz kalmaları anlamına gelir. Pek çok vakada bu durum dişlerin ömrünü azaltacaktır.

  Eğer boşluk diş dizisinin sonunda ise – dişsiz sonlanma diye adlandırılır – diş hekiminiz alternatife olarak bölümlü bir protez de teklif edebilir. Aynı durum, boşluk geleneksel bir köprü ile uzun ömürlü biçimde giderilemeyecek kadar büyük olduğunda da geçerlidir. Basit bir bölümlü protez metal kroşeler yardımıyla mevcut dişlere tutturulur. Metal kroşeler ve protez plastiği aynı zamanda dişetleri veya çeneden de destek alır, ancak metal kroşeler destek dişlere zaman içerisinde zarar verebilir. Doğal dişlere rodlar veya hassas bağlantılar aracılığıyla yüksek kalitede bir bölümlü protez de tutturulabilir. Bunun anlamı, diş destekli bir köprüde olduğu gibi dişlerin kesilmesi ve kronlanması gerekeceğidir.

   

  Implantlar: en iyi çözüm – her açıdan

  Yukarıdakilerin tümü implantlar için gereksizdir. Küçük titanyum vidalar yeni kronlarınızı görünmeden ve güvenli biçimde taşıyan yapay diş kökleridir. Sağlıklı dişlerinizin kesilmesine ve kronlar ile kaplanmasına gerek yoktur ve kroşeler konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. İmplant destekli dişleriniz doğal dişlerinizden ayırt edilemeyecektir. Tamamen aynı biçimde gözükecek, tamamen aynı biçimde hissedilecektir. Sanki orada herhangi bir şey yapılmamış gibi.