Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
✓ Valid number ✕ Invalid number
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliği
  05 Aralık

  Çiğneyebilerek yaşamak!

  Dişsiz çeneler için dental implantlar.

  Üst veya alt çenenizde hiç dişiniz yok mu?

  Dental implantlar ile yine gülebileceksiniz. İkiden dörde kadar az sayıda diş kökü bir tam protez için sıkı bir destek oluşturmaya yetecektir. Altı adet implant üzerine bir köprü bağlanabilir. Bu size her koşulda güvenli bir ortam sağlayacaktır, çünkü artık protez beklenmedik bir anda gevşeyerek ağzınızdan çıkamaz. Artık utanç verici sürprizler yaşamayacaksınız.

  Tam proteziniz iki parçadan oluşan özel tutucu sistemler ile implantlara tutturulmuş olacaktır. Bu parçalardan birisi implant üzerinde, diğeri de
  protezimiz üzerinde daimi olarak sabitlenmiş biçimde konumlandırılmıştır. Bu parçalar bir düğme gibi birbirine geçer. Proteziniz sıkı biçimde tutturulur. Protezinizi temizlemek için kolayca yerinden çıkarılıp, tekrar aynı kolaylıkla yerine takılabilir. Eğer dilerseniz, proteziniz implantlara kalıcı biçimde de sabitlenebilir. Böylece proteziniz öyle sıkı tutunur ki destekleyici pembe protez plastiğine gerek kalmaz.

  Hassas bir planlamadan sonra yeni diş kökleri genellikle kemiğe tek bir seansta yerleştirilir. İyileşme dönemi içerisinde kemiğe tamamen kaynar ve çene kemiğinin bir parçası haline gelir. Bunun anlamı, nispeten kısa bir süre içerisinde tam protez için tutucu elemanlar veya yeni körünüz yerine takılabilir. lmplantların çene kemiğine yerleştirilmesi ile aynı anda yeni köklere protezin tutturulması da genellikle mümkün olmaktadır. Hastanedeki veya muayenehanedeki randevunuza gelirsiniz ve birkaç saat içerisinde sıkı bir biçimde sabitlenmiş, güzel dişler ile ayrılırsınız.

  İmplantlar için hiçbir zaman çok geç değildir.

  İmplant destekli dişlerinizle kendi dişinizmiş gibi çiğneyebilecek, konuşabilecek ve gülebileceksiniz. Geleneksel bir protez ile elde edilmesi çok zor ve hatta imkansız olan mükemmel seviyede doğal bir güvenliğe kavuşacaksınız. Destek olarak kullanılabilecek kendi dişleriniz artık mevcut değil.

  Hatta kendi doğal dişlerinizden bazıları mevcut olsa dahi, protezin kalıcı ve stabil bir biçimde tutunabilmesi için genellikle uygun durumda değildir. Protez sadece damağınıza tutunmakta ve ideal bir vakada ağız mukozası dişetine vakum ile tutunarak durabilmekte. Ne var ki, üzerine yük bindirilmeyen çene kemiği kullanılmayan bir kas gibi zamanla küçüleceğinden, zaman geçtikçe vakum etkisi
  azalacaktır.

  Yapay dişleriniz kendi daimi dişleriniz gibi olduğunda

  Implantlarla bu sıkıntıyı yaşamazsınız. Yapay diş kökü protezinizin çene kemiğine emniyetli biçimde sabitlenmesini sağlar ve bu her yaşta ve gerçekten her başlangıç durumunda yapılabilir. Diş hekiminiz kendi dişlerinizden kalanları ağızda tutabilir ve
  onları destek olarak kullanılacak şekilde proteziniz ile uyumlandırabilir. Eğer uzun bir süredir bir tam protez kullanmakta iseniz, çene kemiğiniz implantları kabul edemeyecek kadar incelmiş ve daralmış olabilir. Bu durumda diş hekiminiz veya implantlar konusunda uzmanlaşmış bir çene cerrahı dikkatli biçimde kemiğinizi uygun duruma getirebilir.

  Bu işlem vücudunuzdan bir kemik dokusu veya doğal greft materyalleri ile yapılabilir. Bu cerrahi işlem artık travma yaratmadan yapılabilmekte ve kolayca uygulanabilmektedir. Artan yaşam kalitesi ise kalıcıdır. Dental implantlar , yeni diş köklerinizin uygun bir bakım ile hayatınızın geri kalanı boyunca hizmet verecek tüm özelliklere sahiptir. Artık gülüşünüzü saklamayın ve yeni implantlarınızla çekinmeden hayatın güzelliklerinin tadını çıkarın.