Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Şeffaf Plak
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2023

  Invisalign Şeffaf Plaklar

  Günümüzde klasik braketlerle yapılan sabit tedaviye, daha estetik alternatif olarak sunulan aşamalı şeffaf plaklı uygulamalar oldukça yaygınlaşmıştır.

  Invisalign bu sistemin dünyada öncülüğünü yapmış, 4 milyondan fazla hastaya uygulanmış ve oldukça başarılı sonuçlara ulaşmıştır. Günümüzde benzer mantıkla aşamalı şeffaf plaklarla tedavi imkânı sunan ve başarısını ispatlamış  başka markalarda bulunmaktadır.

  Bu sistemde her hasta için özel hazırlanmış bir dizi plak aracılığı ile tedavi uygulanır. Plaklar bir tedavi planı bütünlüğü içerisinde her bir plak bir öncekinden çok az farklı olacak şekilde tasarlanır. Her aşamada yeni plak dişlere hafif ortodontik kuvvet uygulayarak dişlerin kemik içinde hareketini sağlar. Bu prensip sabit ortodontik tedavide de bu şekilde çalışmaktadır. Bu sistemin en büyük avantajı dişinize yapıştırılmış braketlerinizin olmaması, istendiği zaman plakların çıkarılabilmesi ve ağızdayken neredeyse görünmez olmasıdır.

  Tedavi

  Şeffaf plaklı ortodontik tedavi uzman hekiminizin öncelikle sizin dişlerinizi ve ağız kapanışınızı değerlendirip sizin bu tedaviye uygun bir vaka olmanızı teyit etmesiyle başlar.

  Bu aşamadan sonra hastalarımızdan özel materyallerle ölçü alınır ve  laboratuvara gönderilir.

  Ölçüler lazer tarayıcılar ile taranarak ağzınızın ve dişlerinizin 3 boyutlu dijital modeli hazırlanır.

  Model üzerinde hekiminizin direktifleri doğrultusunda bir tedavi planlanır.

  Plaklar bir seri halinde üretilir ve hekiminize teslim edilir.

  Sonraki aşamada hekiminiz dişleriniz üzerinde gerekli gördüğü işlemleri yapar ve yaklaşık 6 haftada bir sizi kontrol etmek üzere ilk plaklarınızı teslim eder.

  Plaklar ortalama 2 haftada bir, bir sonraki aşamaya geçecek şekilde düzenlenir.

  Bu noktada hastaya düşen en önemli görev plakların gün içinde 20 saatten az olmamak kaydı ile kullanmasıdır. Plakların istenildiğinde çıkarılabilmesi büyük bir avantajdır. Öte yandan disiplinli bir kullanım gerekliliği, aksi takdirde tedavinin başarısız olacağı gözden kaçırılmamalıdır.

  Plaklar braketlere göre görsel olarak  sizi çok daha fazla memnun edecektir.  Plaklı ortodontik tedaviniz sırasında hekiminiz gerekli gördüğü ataçmanlar ve lastikler kullanabilir.  Tedavi sonunda sabit retainerlar ile pekiştirme tedavisine karar verebilir.  Unutulmamalıdır ki sıralı şeffaf plak tedavileri   tamamen görünmez değildir ama doğru vakalarda uygulandığında estetik olarak  başarılı ve sonuç olarak  tatmin edicidir.