Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
✓ Valid number ✕ Invalid number
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  26 Nisan

  Golden Horn Robotics Takımı ABD Zaferi

  Aydınlar Dental olarak sponsoru olduğumuz Golden Horn Robotics Takımını elde etmiş olduğu üstün başarılardan dolayı tebrik ederiz.18 farklı okulun öğrencilerinden oluşan takım, yakın zamanda First Robotic Competition New York Regional’da elde ettiği başarılar ile uluslararası alanda da ismini duyurdu.

  Golden Horn Robotics Winning Pose

  Golden Horn, First Robotics İstanbul Regional ayağında birincilikleriyle ses getirerek Houstan’da düzenlenecek FRC World Championship’e katılmaya hak kazandı. Ayrıca geçtiğimiz günlerde First Robotic Competition New York Regional’daki performanslarıyla ‘’Winner’’ ve ‘’Mühendislik İlhamı’’ ödüllerine layık görüldü.

  Liderliği, birlikte çalışma ve başarma prensipleri ve diğer takımlarla olan iş birliklerinden dolayı ‘’Duyarlı Profesyonellik’’ ödülünün de sahibi oldu. Takım lideri Zeynep de göstermiş olduğu üstün liderlik özellikleri ve takımı ve çevresindekiler üzerindeki etkisinden dolayı ‘’Dean’s List’’ ödülüne layık oldu.

  Aydınlar Dental olarak Golden Horn Robotics Takımıyla gurur duyuyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.