Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
✓ Valid number ✕ Invalid number
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliği
  22 Ocak

  Düğününüzde harika bir gülümseme için 10 ipucu

  • Düğün tarihinizden en an 2 ay önce diş doktorunuza gidin. Ağzınızın sağlıklı olduğundan ve büyük günden hemen önce bir diş kabusu yaşamayacağınızdan emin olun.

  • Lekelerden kurtulmak için diş taşı temizliği yaptırın ve parlak dişlere kavuşun.

  • Diş taşı temizliği sonrası meyve suyu, kahve gibi boyayıcı içeceklerden uzak durun.

  • Düzenli olarak günde 2 kez diş fırçalamak, diş ipi kullanmak temiz ve parlak dişler için harikalar yaratabilir. Bu kadar kolaydır.

  • Profesyonel diş beyazlatma yöntemlerini deneyin. Dişlerinizin orijinal renginden mutsuzsanız beyazlatma ile çok daha güzel hale getirebilirsiniz.

  • Karbonat, diş tozu gibi materyaller kullanmayın. Bu tür ürünler mineye zarar verir ve dişlerin daha çok lekelenmesine yol açar.

  • Poz verin! Ayna karşısında kendinizin mükemmel görüntüsünü yaratmaya çalışın. Gülümserken fotoğraflar çekin ve en iyi göründüğünüz açıyı bulun.

  • Kırmızı ruj dişlerinizi daha iyi gösterir. Düğün makyajınızı kırmızı ruj ile tamamlamayı bir düşünün.

  • Çiğ meyve ve sebzeler dişler için temizleyicidir. Bunu dikkate alın ve yapışkan gıdaları azaltın.

  • O büyük günün yıldızının siz olduğunu asla unutmayın. En güzel gülümseme en mutlu olandır. Her anın tadını çıkarın.