Kariyer

Aydınlar Dental'de kariyer fırsatları için bizimle iletişime geçin.

Bize Danışın
Bize Danışın

Bize Danışın

Aşağıdaki form doldurarak randevu bildirimi oluşturabilirsiniz.

Name(Gerekli)
Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Azami dosya boyutu: 128 MB.

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  0/0

  Çalışanlar oldukça profesyonel, kibar ve yardımsever. Özellikle yurt dışından gelen hastalarda randevular konusunda çok hassaslar, saatler konusunda çok dikkatliler. Bu kliniği bulduğum ve burada tedavi olduğum için çok mutluyum.

  Malwina BLICHARZ

  04 Aralık 2017

  Pelin Karamik’e tüm ailemizle birlikte teşekkür ederiz, bana ve kız kardeşime harika bir tedavi sağladı, en başta yapılması gerekenleri ve tüm fiyatları detaylı bir şekilde bize gösterdi. tüm sorularımızı yanıtlamak ve son dakikada ablamla ilgilenmek için çok cana yakın ve nazik. Çok iyi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet, hepimiz çok keyif aldık.

  Alan Baychorov

  20.01.2021

  Ağız ve Diş sağlığı merkezi hekimleri Mete Dalbeler, Neslihan Türker ve Ali Osman Maviş’e teşekkür ederim. Bilimsel olarak üst düzeyde üç hekimi bir arada bulmak ve tedavi olmak biz hastalar için büyük nimet. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Melek Yeşim KURUOĞLU

  11 Ekim 2018

  Diş Hekimleri Deniz hanım ve Sermin hanım uzmanlıklarının yanında tam birer misafirperverler. Benim gibi zor tedavi edilebilecek bir hastayı bile evinde ve huzurlu gibi hissettirmeyi başardılar. Huzurunuzda kendilerine çok teşekkür ederim.

  Seyhun Yamanel

  13 Temmuz 2018

  Dişlerim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Emine Hanım ve Ülkü Hocam gerçekten hiç tahmin etmediğim, bir sonuç yarattılar. Dişlerimin onarımı için gösterdikleri özeni asla unutamam. Dişlerimden gerçekten çok mutluyum. Ayrıca emeği geçen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

  Osman ŞAHAN

  26 Ağustos 2018
  Diş Hekimliği
  05 Aralık 2019

  Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2024

  Erkeklere özel diş bakımı

  Klinik pratiğinde erkeklerin ve kadınların çok farklı beklentileri ve tedavi anlayışları olduğu da bir gerçek.
  Erkekler daha sağlamcıdır bu yüzden de teknik olarak en güvenli seçeneklere yönelip, en hızlı, net ve yüksek teknoloji tedavi seçeneklerini tercih ederler. 
  Ayrıca anatomik hormonal ve yapısal farklılıklar da erkekler için belirleyici bir unsurdur. 
  Erkeklerin çene kasları daha kuvvetlidir ve diş boyutları ise genellikle köşeli ve büyük yapıya sahiptir. 
  Bu klinik tecrübelerimiz sayesinde erkek hastalarımıza en hızlı ve en sağlamcı tedavi alternatiflerini sunuyor ve seanslarını en az sayıda tutmayı tercih ediyoruz.
  Sonuç olarak erkeklerin sabırsız doğalarına uygun hareket ediyoruz.
  Bu noktada hız ve teknolojinin birleştiği, 3-D yazıcıların CAD/CAM ile entegre olduğu CEREC sistemi işimizi çok hızlandırıyor. 
  CEREC ile klasik ölçü alma işlemlerine dahi gerek olmadan kaplama, lamine, porselen dolgular gibi birçok işlem sadece tek seansta yapılabiliyor.
  Uzman konsültasyonları ile aynı anda birkaç doktorun çalışabildiği ve aynı anda birden çok tedavinin uygulanabildiği formüller üretmemiz, en etkin ve en pratik sonuçlara ulaşmamıza imkân sağlıyor. 
  Böylelikle en az randevu ile en sağlam tedaviler gerçekleştirilebiliyor. 
  Erkek hastalarda sık görülen bir diğer husus ise diş sıkma diş gıcırdatma alışkanlığı olarak karşımıza çıkmaktadır. 
  Çözülemeyen baş-boyun ağrıları, çene kilitlenmeleri, sabahları yorgun kalkma gibi hayat kalitemizi düşüren birçok olumsuz faktör diş sıkma ve gıcırdatmadan kaynaklanmaktadır. 
  Bu tür şikâyetlerin en kısa sürede eklem uzmanlarıyla değerlendirilmesi şarttır.
  Özetle tüm çabamız hem erkekler hem de kadınlar için sağlıklı, sağlam ve harika gülümsemeler yaratmak…